Toplist

2015 03 15 Dětský karneval

V sobotu 14. března se v Mezně uskutečnil již 15. ročník tradičního Karnevalu, na který dorazilo přes sedmdesát nejrůznějších masek. U vstupu děti přivítala 74 dětí čertice Marcelka, programem provázeli klaun Jája a čarodějka Týnka. Nejprve se masky za doprovodu živé hudby představily v průvodu  a poté se společně vyfotily. Během tance a skotačení se děti mohly účastnit her jako lovení rybiček na prut, házení míčků klaunovi do krabice, nošení vajíčka na lžíci, "židličkované"  nebo zpěvu do mikrofónu. Při odchodu domů  dostaly balíček sladkostí  a nefouknutý balonek. Poděkování patří všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na vydařené akci pro děti.

Za o.s. Mezeňák Jana Dvořáková

A teď podrobnější informace:

Dětem k tanci a poslechu živě hrál Babický František, Musil Jiří, Říha Bohumil, Říha Vladimír st. a Sachr Pavel . Ozvučení a reprodukovanou hudbu zajistil Jirka Mikula. Karnevalem děti provázela Jana Dvořáková a Kristýnka Kolací.

Letos se na výrobě balíčků, vyrábění výzdoby, přípravě a/nebo úklidu sálu podíleli tito lidé:  Terezka a Dáša Kolací, Hanka Šimková, Pavla Nováková, Filip, Jakub, Marek a Marcela Kopeční, Jana a Jan Dvořákovi, Bára a Natálka Stříteský, Monča Syslová, Hanička Novotná, Pepča a Naďa Pěknicovi, Alička a Jarka Daňkovi, Ondrášek, Míša a Romana Hanzalovi, Jája, Romča, Roman a Naďa Šimkovi. Eliška Vobrubová, Péťa Homolová, Šárka Doskočilová, Jana Říhová a Iva Vančurová.

Finančním nebo věcným darem karneval podpořilo Honební společenstvo Mezno, Myslivecké sdružení Hubert Mezno, Sbor dobrovolných hasičů Mezno, TJ Sokol Mezno, Obecní úřad Mezno, Dagmar Kolací, Jan Daněk, Václav Podzimek, Irena Marková, Jiří Mikula a Jana Vlastníková

Účastníci přispěli dobrovolným vstupným ve výši 4 ...  Kč a po zaplacení všech nákladů spojených s karnevalem zbylo cca 1 ... Kč, které využijeme na další aktivity sdružení. Zde jsou fotky k prohlédnutí. Pokud se vám nějaká fotka líbí a chtěli byste ji v původní velikosti, napište na mezenak(zavináč)mezno.cz a napište číslo fotky. Pokud se vám nějaká fotka, na které jste zachyceni, nelíbí, pak také napište a smažeme ji.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Příští akce