Toplist

2016 03 12 Dětský karneval

Děti z Mezna a okolí se v sobotu 12.3. 2016 odpoledne mohly vyřádit na karnevale, již 16. ročníku. K vidění byly princezny, víly, piráti, vodníci, nejrůznější zvířátka a další masky. Po úvodním zahájení děti tancovaly na živou hudbu, dále se účastnily her jako "židličkovaná" nebo plnily úkoly na stanovištích, kde procvičovaly svou zručnost, koordinaci, postřeh apod. Při odchodu děti obdržely balíček sladkostí a balonek nafouknutý helliem.  Poděkování patří sponzorům a všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci akce.

Za Mezeňák, z.s. Jana Dvořáková

A teď podrobnější informace:

Dětem k tanci a poslechu živě hrála kapela Vladimíra Říhy (ze Stupčic) ve složení: Musil Jiří, Říha Bohumil, Říha Vladimír st., Sachr Pavel . Ozvučení a reprodukovanou hudbu zajistil Vladimír Říha (tentokrát z Červeného Újezda). Karnevalem děti provázela Jana Dvořáková a Kristýnka Kolací.

Letos se na výrobě balíčků, vyrábění výzdoby, přípravě sálu podíleli tito lidé: Doskočilová Šárka, Dvořákovi Hanička, Jana a Honza; Fraitovi Alena a Karel; Kopeční Marcela a Marek; Kolací Dáša, Marková Irena, Novotná Hanka, Nováková Pavla, Pěknicovi Pepíček a Naďa; Střítezští Monča a Natálka; Orlovi Honzík a Maruška

Letos se na úklidu sálu podíleli tito lidé: ... a to musíme doplnit, ale podle fotek to určitě poznáte .:)

Finančním nebo věcným darem karneval podpořilo Honební společenstvo Mezno, Myslivecké sdružení Hubert Mezno, Sbor dobrovolných hasičů Mezno, TJ Sokol Mezno, Obecní úřad Mezno, Dagmar Kolací, Jan Daněk, Václav Podzimek-Linde plyn, Antonín Kubec, Irena Marková-MarkátorovicPAB.

Organizačně akci za pomoci dobrovolníků zajistil spolek Mezeňák, z.s.

Celkem se na dobrovolném vstupném vybralo něco přes 4 tisíce, ale po zaplacení všech nákladů spojených s karnevalem zbyla necelá tisícovka. Tak snad z toho budeme schopni pokrýt další akce jako je dětský den nebo drakiáda apod . :) Zde jsou fotky k prohlédnutí. Pokud se vám nějaká fotka líbí a chtěli byste ji v původní velikosti, napište na mezenak(zavináč)mezno.cz a napište číslo fotky. Pokud se vám nějaká fotka, na které jste zachyceni, nelíbí, pak také napište a obratem ji smažu.

za Mezeňák, z. s. Iva Vančurová


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Příští akce